«Потягни і відпусти»: датська самосплавна система Fog Agroteknik A/S для видалення гною

Потягни і відпусти»: датська самосплавна система Fog Agroteknik A/S для видалення гною

Конструкція  системи

Елементи системи збираються і кріпляться  з допомогою гумових кілець, які добре ущільнюють всі з’єднання. Поліетиленові пробки споряджені прокладками з міцної пористої гуми. Вони досить легко вставляються в посадочні місця в трійнику, і герметично закривають зливний отвір.   Поверх укладених основних каналізаційних магістралей (труб з трійниками)  заливають з бетону гнойові ванні заданих параметрів, глибина яких становить від 40 до 60 см, а товщина – від 12 до 14 см. На бічні стінки гнойових ванн укладають щілинну підлогу (бетонну або пластикову). При монтажі системи передбачають ухил 5 мм у напрямку до гноєзбірника. Глибина під’ямників біля отвору для відводу гноївки повинна становити не більше 10-20 см, а розмір заглиблень біля отворів для відводу гноївки – 1х1 м (вони також можуть розташовуватися по всій довжині каналу). Під‘ямники прискорюють відведення гноївки. При цьому твердий плаваючий шар гною при зливі легко руйнується. Біля отвору для відводу гноївки не повинно бути ніяких “комірів”. Щоб система працювала ефективно, гній повинен зливатися кожні два тижні.

Особливості розташування пробки в системі Fog Agroteknik

Іноді в роботі подібних систем виникають збої, пов’язані з розташуванням пробки, що закриває вихід в каналізаційні труби.

Особливості розташування пробки в системі Fog Agroteknik

Трапляється так, що дно гнойового каналу не повністю пласке, в результаті чого пробка не прилягає щільно до країв отвору, гноївка просочується через нещільно закриті щілини, і гній виходить занадто сухим. Також трапляється, що зріз ПВХ-труби, який повинен знаходитися в одній площині з гнойовим каналом, відрізаний не ідеально рівно, тому пробка не прилягає щільно, не закриває отвір герметично, і гноївка випливає. Рідка фракція гною є основною рушійною силою в шлюзуванні, важливою умовою для ефективного здійснення відведення гною. Звідси випливає, що чим менше рідини в гноївці, тим проблематичніше буде його відведення. Компанія FOG AGROTEKNIK A / S проаналізувала всі вищевказані недоліки і розташувала посадочне місце для пробки нижче рівня підлоги  ванни або каналу.  

Додаткові переваги системи Fog Agroteknik

  • система працює без електронасосів і механізмів;
  • передбачає мінімальну кількість обслуговуючого персоналу свинокомплексу;
  • монтується просто і в найкоротші терміни;
  • не вимагає технічного обслуговування.

Додаткові переваги системи Fog Agroteknik

Рекомендації по експлуатації

1. Гнойові ванни не повинні містити сторонніх предметів.

2. Перед використанням пробки і кільця з пористої гуми очищають.

3. Необхідно стежити за тим, щоб всі гнойові перехідники (особливо розтруби) не були засмічені бетоном (поверхня стикання пробки з перехідником).

4. Гнойові ванни для просочення бетону потрібно наповнити водою.

5. На гратах підлоги доцільно зробити позначки там, де знаходяться пробки. Для цього слід повернути ручку пробки так, щоб вона стояла поперек отвору решітки (так буде легше її знайти).

6. Гнойові ванни не повинні бути переповнені, оскільки це може призвести до підняття пробок.

7. Відведення гною необхідно починати з кінця системи.

8. Не рекомендується обслуговувати кілька гнойових ванн одночасно.

9. Спорожнювати наступну ванну слід тільки після того, як була повністю спорожнена попередня. Спорожнення однієї ванни займає не більше 2-3 хвилин.

10. Поки відбувається злив гною у гноєвідводні труби, особливо важливо контролювати вентиль подачі води для пиття і автомат для годівлі тварин.

11. При відведенні гноївки потрібно контролювати роботу вентиляційних систем.

12. Після зливу гною необхідно вставити пробки на місце і перевірити їх правильне положення.

13. Не можна примусово зупиняти відведення гною з допомогою пробки. Відсмоктуюча сила системи надто велика, тому пробки можуть бути пошкоджені.

14. Забороняється кидати в гнойові ванни сторонні предмети, оскільки можливе утворення засмічень магістралей.  

Довідка

За запитом фахівці компанії ВКФ «Агротех Консалт» виготовляють ескізи системи, визначають її вартість. Після укладення договору на поставку Замовник отримує докладні креслення системи і рекомендації з монтажу. За бажанням Замовника наші фахівці можуть самостійно змонтувати систему.  Також система може бути поставлена ​​замовникові у вигляді готових для збірки трійників з пробками + спецелементи системи + ПВХ-труби. Для економії трійники можна замінити формованими сідламі- трійниками (діаметром 250 і 315 мм), які вже на місці приклеюються до ПВХ-труб. Купити самосплавну систему видалення гною Київ можна за нашими телефонами.

Схожі записи