Електроміксер для рідкого гною зі стаціонарним кріпленням
WE BUILD YOUR DREAMS

Електроміксер для рідкого гною зі стаціонарним кріпленням

Завдяки міцній конструкції даного міксера і високоефективній формі пропелера інтенсивно перемішуються навіть найщільніші плаваючі і донні шари гною. Міксер забезпечує якісну гомогенізацию рідкого гною (гноївки) за досить короткий час, цим досягається його безпроблемне відкачування і як результат – рівномірне та ефективне внесення на поля.

Застосування RECK-міксера знижує витрати на мінеральне добриво. Рівномірно внесений на поля гомогенний рідкий гній не забруднює навколишнє середовище.

Характеристика

На приводному валу застосовується система спеціальних підшипників ковзання (замість кулькових підшипників) для забезпечення довгострокової роботи в агресивному гнойовому середовищі. Кріплення, регулювальний пристрій, привід і електрика міксера знаходяться поза агресивним гнойовим середовищем. Є запобіжний реверсивний перемикач (з зірочкою і трикутником) і відповідна форма пропелера для штовхаючого і затягуючого перемішування. Харчові відходи і солома подрібнюються високопродуктивним ріжучим пристроєм, завдяки чому забезпечується внесення гною на поля без зайвих домішок і забруднень.

Подвійна потужність перемішування (1000 об. /хв) при приєднанні до ВВП.

Технічні дані:

  • Число оборотів мотора знижено безшумною і простою в обслуговуванні клино-ремінною передачею до 460 об. /хв.
  • 3-лопатевий високопродуктивний пропелер – від 400 до 600 мм в діаметрі.
  • Базове виконання Turbo: міксерна штанга діаметром 101 мм.
  • Надміцне виконання Jumbo: міксерна штанга діаметром 140 мм.
  • Обидва варіанти виготовляються з цинковим покриттям або з нержавіючої сталі V2A.

Схожі записи