Бетонні решітки для свинокомплексів
WE BUILD YOUR DREAMS

Бетонні решітки для свинокомплексів

Щілинна підлога представляє собою набір бетонних решіток по площі свинокомплексу або каналів гноєвидалення. Решітки виготовлені з армованого бетону і сьогодні є безальтернативним варіантом щільових підлог для відділень відгодівлі свиней, а також утримання дорослих кнурів і свиноматок.

Сьогодні на більшості свинокомплексів свиней утримують на щільовій підлозі. При цьому для видалення гною з приміщень використовується самосплавной система гноєвидалення, яка відповідає сучасним вимогам санітарної гігієни. Утримання тварин на бетонній щільовій підлозі відповідає фізіологічним потребам тварин, забезпечує дотримання в свинарниках санітарно-гігієнічних норм, оскільки гній провалюється в щілини під час ходьби тварин, а його залишки прибираються з допомогою мийних апаратів високого тиску.

Бетонні щільові підлоги розраховані на високі навантаження (близько 600 кг на 1 м2), тому застосовуються для утримання свиней на відгодівлі, кнурів, супоросних свиноматок і ремонтних свинок. На щільову підлогу встановлюють перегородки і кормоватомати. Щільова підлога має протиковзку поверхню. Термін її експлуатації – до 20 років. Дана підлога може монтуватися на будь-які канали гноєвидалення.

Компанія ВКФ “Агротех Консалт” реалізує бетонні щільові підлоги для свинарства.

Бетонні решітки для свинокомплексів

Товар, що постачається, має ряд переваг порівняно з аналогами:

1. Бетонні решітки виготовлені в Україні на імпортному обладнанні з дотриманням всіх технологічних стандартів і норм.

2. Існує можливість виготовлення підлог необхідної конфігурації і розмірів за запитом Замовника.

3. Оптимальне співвідношення щілин для дренажу, легкість і швидкість прибирання.

4. Легкий монтаж обладнання (годівниць, розділових стінок і т.д.).

Схожі записи