Відкидний міксер для рідкого гною

Гомогенізує найщільніші плаваючі кірки і донні шари гною

Відкидний міксер для рідкого гною

Характеристика

Гомогенізує найщільніші плаваючі кірки і донні шари високоефективним пропелером спеціальної конструкції. Має простий процес управління з кабіни трактора. Може застосовуватись також і в досить маленьких люках гноєсховища. Зручна запобіжна фіксація міксерної штанги. Число оборотів при перемішуванні – до 1000 об. / хв серійно. У 10 разів потужніше перемішування, ніж при роботі з занурювальним електричним міксером.

Поворотний кронштейн, підібраний відповідно до довжини міксера, полегшує фіксування міксерної штанги. На приводному валу застосовується система спеціальних підшипників ковзання (замість кулькових підшипників), несприйнятливих до харчових відходів, соломи і шерсті тварин, завдяки чому забезпечується довгострокова робота в агресивному гнойовому середовищі.

Міксерна штанга діаметром 140 мм – надміцне виконання – посилений поворотний кронштейн – термодіффузіозное цинкове покриття.

Особливості

Можливе застосування навіть в невеликих люкових отворах (від 60 см в діаметрі) за рахунок вигнутого поворотного кронштейну. Чіпляється до нижніх тяг і тягової сережки трактора. Приведення міксера в робоче положення й установка глибини здійснюється через гідравліку трактора з кабіни. Немає необхідності в тягових ланцюгах або ручних гвинтах.

Характерна відсутність ривків міксера при перемішуванні завдяки кріпленню до тягової сережки трактора.

Схожі записи