Міксер для перемішування гною під щілинною підлогою

Для поліпшення процесу спорожнення гнойових ванн застосовуються спеціальні міксери (мішалки). З їх допомогою гній перед зливом перемішується.

Будова та принцип роботи. Міксер обладнаний перемішуючим складним пропелером, який опускається під бетонні грати через щілину в підлозі без демонтажу решітки. Конструкція міксера забезпечує зручність у використанні, передбачає такі функції як включення-виключення, опускання-піднімання, переміщення вперед-назад. Перемішування вмісту гною у ванній проводиться, як правило, перед зливом гною.

Міксер обладнаний фланцем для підключення води на випадок, якщо в ванній не залишилося води або вміст надто густий. Вода подається безпосередньо в зону перемішування. У процесі перемішування оператор може регулювати положення пропелера по висоті. Міксер універсальний в застосуванні, розрахований на переміщення через вузькі проходи і двері, ширина його шасі становить всього 56 см. Один міксер може вирішити всі проблеми з перемішуванням гною у всіх будівлях сучасного свинокомплексу.

Міксер вироблено у Німеччині, основні частини зроблені з нержавіючої сталі. Термін служби становить в середньому 6-8 років.

Основні технічні характеристики

  • Трифазні електродвигуни 5,5 і 7,5 кВт;
  • Висота 1,8 м, ширина 56 см;
  • Максимальна глибина опускання залежноі від моделі – 1 або 1,5 м;
  • Діаметр пропелера 24-31 см.

Схожі записи