Роторні насоси для гною та інших густих речовин

WE BUILD YOUR DREAMS

Роторні насоси для гною та інших густих речовин

Стандартна область застосування роторних насосів – мобільні бочки для перевезення і розподілу гною, біогазові установки, підприємства харчової і переробної промисловості.

Роторні насоси доцільно застосовувати коли:

1. Клієнт не може або не хоче застосовувати відцентрові заглиблювальні фекальні насоси;

2. Клієнт прагне досягти всмоктування гною без занурення корпусу насоса в рідину;

3. Клієнт хоче отримати і використовувати в трубі тиск 8-10 Бар.

Принцип дії роторного насоса

В корпусі насоса на двох валах обертаються два ротори з жорсткої спеціальної гуми. Ротори щільно підігнані до внутрішньої поверхні корпусу насоса. Зазор між ротором і внутрішньою поверхнею корпусу становить 0,2-0,3 мм. В результаті такого синхронного обертання на одному боці насоса створюється розрідження, на іншому – сильний напірний тиск (потужне виштовхування) рідини. Такий насос ефективний тим, що з електроприводом або з приводом від трактора на мобільному каркасі взмозі здійснити безліч необхідних функцій на фермі, великому тваринницькому\ свинарському комплексі. Він може звільнити застояні гнойові ємності всередині будівель (закачати при високому напорі воду і викачати отриману масу разом з густою фракцією), може заповнити мобільні ємності для вивезення гною, швидко закачати воду з відкритих водойм або відкачати будь-які фекальні стоки, стоки з доїльних залів тощо. Він з успіхом застосовується в системах видалення гною методом гідрозмиву. Роторний насос характеризується високою всмоктуючою здатністю (всмоктування рідини з глибини до 6 м і перекачування на будь-яку відстань). Також роторний насос може забезпечити тиск до 10 бар / атмосфер. Це означає, що з його допомогою можна перекачати гній по ПВХ- трубопроводу на великі відстані (5-6 км, на висоту 80-90 м).

Німецькі інженери багато уваги приділяють постійному технічному удосконаленню техніки. Будь-який насос може вийти з ладу, причин цьому безліч. Роторні насоси Vogelsang підлягають швидкому ремонту і відновленню роботи поза межами заводських умов. До того ж, встроєний проточний подрібнювач RotaCut надійно захищає не тільки насосну систему, але і трубопроводи від засмічень.

Схожі записи

Leave a comment