Щільові підлоги для відділень дорощування поросят з пластику
WE BUILD YOUR DREAMS

Щільові підлоги для відділень дорощування поросят

Через 3-4 тижні після опоросу поросята важать 6-8 кг, і їх переводять у відділення дорощування. Тут вони перебуватимуть 9-11 тижнів, і їхня вага до кінця періоду досягне 25-30 кг. Підлога у відділенні дорощування грає ключову роль в досягненні високих економічних показників. Тому вона повинна відповідати таким показникам як гігієнічність, міцність, бути теплою, комфортною і т.д.

Таким вимогам відповідає підлога з поліпропілену. Різні решітки мають різний розмір щілин, а оптимальний розмір щілин сприяє гарному дренажу. Трикутний профіль перекладин і спеціальна поверхня перешкоджає накопиченню гною на решітках. Все це полегшує якісну чистку і робить її більш продуктивною. Гній просочується крізь щілини підлоги, потрапляє в накопичувальний канал і видаляється різними системами видалення гною. Таким чином, поверхня підлоги залишається відносно чистою, що дозволяє скоротити час на її мийку та дезінфекцію, а також в значній мірі знизити рівень захворюваності поросят.

Щільові підлоги для відділень дорощування поросят

Компанія ВКФ «Агротех Консалт» пропонує різні варіанти щільових підлог виробників Європи і Китаю. Серед них – решітки Pamperfloor (Німеччина) і Ultraflex (Данія).

Оптимальне співвідношення ширини перемичок з довжиною щілин забезпечує хороший прохід гною і забезпечує тваринам комфорт при лежанні, безпеку рухів, захист від ковзання. Відсутність пор запобігає поширенню бактерій і полегшує чищення.

Схожі записи