Бетонна щілинна підлога для свиноферм і свинокомплексів - висока якість за доступною ціною

Бетонна щілинна підлога для свиноферм і свинокомплексів - висока якість за доступною ціною

Бетонна  щілинна підлога – це найбільш популярний вид підлоги сучасних свиноферм і свинокомплексів. Бетон чудово витримує навантаження великої ваги тварин, не вбирає запахи, а термін його служби становить близько 20-ти років. Для видалення гною з приміщень використовується самосплавна система гноєвидалення, яка відповідає сучасним зоогігієнічним вимогам.

Бетонна  щілинна підлога

Утримання свиней на бетонній щілинній підлозі надзвичайно повно відповідає потребам їхнього організму, забезпечує дотримання в приміщеннях санітарно-гігієнічних норм, оскільки гній провалюється в щілини під час ходьби тварин, а його залишки прибираються за допомогою миючих апаратів  високого тиску.

Щілинну підлогу виготовляють з армованого бетону та монтують над гноєнакопичувальними ваннами. На щілинну підлогу легко і швидко монтуються перегородки та кормоавтомати. Такі підлоги встановлюють в приміщеннях, де утримуютьсяі свині на відгодівлі, а також дорослі кнури і свиноматки. Мінуси: на бетоні не рекомендується утримувати поросят.

Компанія ВКФ «Агротех Консалт» пропонує за вигідною ціною високоякісні бетонні щілинні підлоги для свиноферм і свинокомплексів.

Переваги наших щілинних підлог у порівнянні з аналогами.

  1. Всі підлоги виготовлені в Україні на імпортному обладнанні за сучасною технологією з дотриманням всіх технологічних стандартів і норм.
  2. Легкий і швидкий монтаж обладнання (годівниць, розділових стінок тощо)
  3. Вартість наших щілинних підлог нижча за  аналогічні імпортні вироби інших фірм-виробників.

Купити щілинну підлогу (Київ) можна в компанії ВКФ “Агротех Консалт”. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів! Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати найбільш оптимальне рішення!

Схожі записи