Сучасні шлангові системи для внесення гноївки Vogelsang

Сучасні шлангові системи для внесення гноївки Vogelsang

Техніка для внесення добрив від компанії VOGELSANG взмозі забезпечити оптимальне й ефективне внесення в грунт гноївки. Добре продумана, оптимальна конструкція робить можливою максимальну робочу ширину та забезпечує якісне, рівномірне внесення добрива незалежно від погодних умов. Система характеризується міцними рамами, можливістю часткового відключення секцій, оптимальною прокладкою шлангів, а також надійними розподільниками. Останні гарантують максимальне використання поживних речовин органічного добрива.

Будова та принцип дії

Шлангові системи для гною складаються зі спеціального навісного механізму штангового типу з трубопроводами, через які на верхній шар грунту (під корінь рослини) подається гноївка. Дана система універсальна, може легко монтуватися на будь-який тракторт, також підійде будь-яка бочка для гною будь-якої ємності і будь-якого виробника. Основа системи – компактний подрібнювач-розподільник ExaCut. Він подрібнює включення і розподіляє по шлангах гній, що надходить з ємності (цистерна). Гноївка рівномірно розподіляється між 20-60 відводами. Шланги діаметром до 60 мм можуть пропускати великі обсяги рідкого добрива. Вбудований сепаратор захищає систему розподілу від потрапляння сторонніх предметів. Шланги системи міцні, еластичні й стійкі проти УФ-випромінювання. Вони мають однакову довжину, тому добриво досягає поверхні грунту одночасно по ширині і довжині. Кінці шлангів добре ущільнені і жорсткі, тому завжди залишаються прямими і чудово зберігають форму.

Обладнання VOGELSANG

Обладнання VOGELSANG має ще одну особливість – за допомогою системи TeleShift висуваються крайні бічні секції, а це забезпечує додаткову робочу ширину при досить компактній транспортній довжині. Під час руху шланги розподільчої системи повертаються на 180 градусів, займаючи вертикальне положення. Завдяки системі Сomfort Flow Control (СFC) можна вмикати і вимикати цілі секції, технологічні колії або певні групи шлангів. Як це відбувається? Спеціальний надувний балон всередині шланга по команді заповнюється повітрям, в результаті чого подача гноївки в конкретний шланг призупиняється. Крім того, CFC можна використовувати як надійну систему DrobStop для інших видів сільгоспобладнання (культиватори, дискові борони, плуги).

Ще важливо те, що шлангові системи забезпечують внесення органіки безпосередньо під зростаючі сходи, не забруднюючи їх і не створюючи неприємного запаху в оточуючому середовищі. Металеве лезо в нижній частині черевика розсовує коріння рослин, після чого гноївка вноситься вузькою смужкою. Завдяки насадкам-черевикам цінні властивості гною повністю використовуються рослинами. Робоча ширина системи – від 7,5 до 33 м.

Купити шлангові системи для внесення гною  можна в ТОВ «ВКФ Агротех Консалт» (Київ). Телефонуйте за вказаними номерами телефонів! Наші професійні менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і запропонують найбільш вигідний варіант!

Схожі записи