Система охолодження повітря в тваринницьких приміщеннях
WE BUILD YOUR DREAMS

Система охолодження повітря в тваринницьких приміщеннях

Компанія ВКФ «Агротех Консалт» в літній сезон пропонує своїм клієнтам згадати про проблему охолодження повітря в приміщеннях з тваринами.

Забезпечення тварин повітрям певної температури заощадить багато витрат, знизить захворюваність і смертність тварин, значно підвищить їхні виробничі показники по народжуваності і приросту ваги. Утримання свиней в занадто жаркому приміщенні призводить до зниження апетиту і фізичної активності.

Ефективним і водночас недорогим методом охолодження повітря на свинофермах\свинокомплексах може бути лише розпилення води. Охолодження повітря на 5-7 градусів відбувається за рахунок її випаровування. Вибір можливостей досить невеликий.

Системи охолодження поділяються на дві великі групи: системи з розпиленням води під високим тиском і системи з розпиленням води під низьким тиском. Ми пропонуємо своїм клієнтам системи обох типів. Системи низького тиску дають часточки води більшого розміру, і випаровування відбувається не так швидко, як випаровування водяного туману при високому тиску.

Система охолодження позитивно впливає на мікроклімат у тваринницькому приміщенні і створює сприятливі умови для росту та життєдіяльності тварин.

Ціна: 2500.00 EUR

Схожі записи