Розпилювальні форсунки для охолодження повітря
WE BUILD YOUR DREAMS

Розпилювальні форсунки для охолодження повітря

Такі системи прості і допомагають швидко досягти бажаного результату.

Принцип роботи

Прокладається трубопровід з ПВХ-труби. У труби вкручуються спеціальні форсунки, які добре працюють при тиску води 3-4 Бар. Розпилення здійснюється в чотирьох напрямках одночасно. Діаметр охолодження – 4-5 метрів. Охолодження відбувається на 5-7 градусів за рахунок випаровування дрібних часточок води.

Сфери застосування:

  • Зниження температури повітря в тваринницьких будівлях (свиноферми, свинокомплекси, корівники, птахофабрики).
  • Зволоження приміщень перед прибиранням (овочеві, промислові склади).
  • Зволоження повітря в приміщеннях тепличних господарств.

Форсунка для системи охолодження високого тиску – це розпилювальна форсунка, яка призначена безпосередньо для утворення туману. Має отвір 0, 15-1,0 мм. Вода, що проходить через цей отвір під високим тиском (7-120 атм.), розпилюється і моментально випаровується, забираючи тепло з повітря. Швидкість випаровування залежить від температури навколишнього середовища, від вологості повітря. Сама форсунка має різьбу (10 / 24UNC / 2А або 1/8 М), що вкручується в тримач форсунки (пуш-лок-адаптер). Може бути виготовлена ​​з нікельованої латуні або нержавіючої сталі. Існують моделі як з фільтром 25 або 60 мікрон, так і без нього. Всі форсунки оснащуються клапаном проти крапель.

Принцип роботи

У систему трубопроводів, закріплених на стінах, подається вода під високим тиском (60-70 Атм). За допомогою спеціальних форсунок вода розпилюється в приміщенні.

Охолодження відбувається на 7-10 градусів. Основний насосний модуль може працювати від напруги 220V. Вихідна вологість повітря – не більше 75-80%. Звичайна вологість повітря влітку – 40-50%.

Дана система забезпечує:

  • Зниження температури в тваринницьких будівлях (свиноферми, свинокомплекси, корівники, птахофабрики).
  • Зволоження повітря в теплицях (захищає рослини від висихання).
  • Правильні умови зберігання овочів, фруктів в супермаркетах, гарантує оптимальний рівень вологості (захищає від усушки).
  • Освіження приміщень, знижує температуру навколишнього середовища (кафе, літні тераси, заміські будинки, промислові і овочеві склади)

Схожі записи